Odzyskaj podatek z zagranicy w Tomaszowie Mazowieckim! Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec, Holandii, Belgii i Anglii.

Już dziś możesz starać się o pełny zwrot podatku z zagranicy. Dzięki naszej firmie możesz odzyskać nawet 100 % zapłaconego podatku za granicą. Staramy się, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dla Ciebie dbamy o jakość i dostępność usługi.

Czytaj więcej ...

O Nas

    Biuro Rachunkowe KONKRET stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę finansowo-księgową swoich Klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Działamy na podstawie licencji - certyfikatu księgowego wydanego przez Ministerstwo Finansów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej na wartość 10 000 EURO. Pracujemy na oprogramowaniu komputerowym zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów. W kontaktach z urzędami korzystamy z drogi elektronicznej (dokumenty ZUS, deklaracje US, sprawozdania GUS, PFRON).
    Atutem biura są wysokie kwalifikacje oraz ciągłe doskonalenie zawodowe - szkolenia, warsztaty. Posiadamy doświadczenie w kontaktach z urzędami (udział w kontrolach US, ZUS); ponadto warto zaznaczyć, iż właścicielka biura ma również kilkuletnie doświadczenie z pracy w roli urzędnika.
    Satysfakcja Naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego też oprócz usług podstawowych oferujemy także usługi dodatkowe, których celem jest wsparcie Klienta. Stawiamy na jakość świadczonych usług - w sytuacjach trudnych staramy się pomagać w rozwiązaniu danego problemu /np. analiza sytuacji finansowej, kontrola kosztów/. W ramach współpracy udzielamy informacji, wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów prawa. Współpracujemy na stałe z Kancelarią Radców Prawnych.